• אחוזת ואן גוך
אחוזת ואן-גוך מייצגת את הרף היוקרתי ביותר של ענף האירוח.
המקום עוצב ומנוהל על ידי זוג תכשיטנים מוכשרים ולכן אין זה מפתיע שהוא נופל ביופיו ואיכותו מאף תכשיט אקסקלוסיבי אחר שראיתם אי פעם. השניים עשו מעל ומעבר בכדי ליצור אי של שקט ואסטטיקה מרהיבה ונעימה לעין.
שלושת הסוויטות ב- "אחוזת ואן-גוך" נקראות על שם יצירות אומנות ידועות של הצייר המוכשר וכל אחת מהן מהווה פריצות דרך אל השלב הבא בפינוק ובפאר.
חדש באחוזת ואן גוך: ג'קוזי ספא בחצר הצימרים.
זוג הבעלים מסביר את ההקפדה והאיכות בצורה פשוטה מאד "כבר בשלבים הראשונים ידענו שבכדי להתמודד עם ענף האירוח בארץ ולתפוס את ההובלה עלינו ליצור משהו שעוד אין. אירוח שמתייחס לכל החושים, מגרה אותם ומביא כל אורח ואורחת למצב של רוגע אמיתי". להגשמת החזון הזוג שאבו השראה מניסיונם כתכשיטנים ויצרו מתחם שמזכיר אחוזה מפוארת ואולי אף טירה מלכותית, מתחם מהאגדות. המקום החדש הזה יוצא לדרכו עם 3 סוויטות בסגנון אירופאי קלאסי, מעוטרות בעזרים מפנקים חדישים ביותר לצד חפצי נוי קלאסיים שתורמים לסגנון הכללי ולתחושה. הסוויטות מרוהטות בקפידה בריהוט יוקרתי מלא כולל ג'קוזי מפואר ורומנטי מוקף בנרות רומנטיים ולצידו מגבות ריחניות וחלוקים מפנקים. בסמוך לג'קוזי נמצאת מיטה מושלמת ליצירת האומנות שלכם ועוד רשימה ארוכה של פינוקים ומותרות.
האירוח ב-"אחוזת ואן גוך" לא יתיר אתכם אדישים, מדובר באחוזה של ממש מוקפת שקט פסטורלי, ציוץ ציפורים, מאד קל להתבלבל לרגע ולחשוב על תקופות אחרות של נשפים, שמלות נפוחות וסעודות כיד המלך. "אחוזת ואן גוך" – הצעד הבא בתחום הצימרים. גם איכותי, גם מיוחד, גם של פעם גם עכשיו