אטרקציות

 
משחקיית אטלנטיס היא מתחם ענק של 1500 מטרים בתוך בקניון ארנה. המשחקייה מאובטחת וממוזגת עם…
 
טרקטורוני דישון פועלת בתחום המוטורי כבר למעלה מ-13 שנה ומוכרת בכל התעשייה כחברה מקצועית, אמינה…
 
1030 מטר מעל פני המים, בבית ג'אן שעל הר מירון נמצא מתחם "אגדה בשטח", מתחם…
 
טיולי ג'יפים מרתקים – "אבנר פלגי בזלת" אצלנו ב"אבנר פלגי בזלת" תמצאו רק מדריכים מנוסים…
 
      מעל לכנרת ולערוץ הירדן, ביישוב כרכום הפסטורלי, במרכזו של נוף ססגוני במיוחד שוכנים "טיולי באגיS'" ה-כתובת…
 
שייט הקייקים של קייקי הגושרים מתקיים כל שנה מאפריל עד אוקטובר בלב הטבע במים צוננים.…
 
"חוות הסוס והדובדבן" שבצפון רמת הגולן נמצאת באזור קסום שכולל את הר אודם, יער אדום…
 
חווית שטח מרתקת עם "טרקטורוני היער והגולן" אם אתם מחובבי האדרנלין או מחפשים גיבוש מיוחד…
 
בצוק מנרה מופעל הרכבל הארוך בישראל. מהמקום ישנה תצפית לנופים מרהיבים של מעלה רכס נפתלי…
 
מיני גולף פרוד - חוויה אחרת חווית הגולף הגיעה לגליל, המשחק המהנה הזה אותו אפשר…
 
אצל "אזימוט טיולי שטח" תוכלו למצוא מבחר אדיר של אפשרויות ליהנות עם המשפחה, העמיתים לעבודה,…
 
אם אתם מחפשים דרך מעניינת לשלב את הטבע בחופשה שלכם בהחלט כדאי לכם לקפוץ לביקור…

אטרקציות
בעשור האחרון זוכות אטרקציות רבות בכל רחבי הארץ להצלחה מרשימה במיוחד עם שיעורי הענות עצומים ואחוזי צמיחה מרשימים ביותר. את הצלחתם יכולים מפעילי אטרקציות רבים לשייך לגורמים הבאים:
• כמו בחו"ל – בדומה לצרכן הישראלי באופן כללי גם הנופש הישראלי מושפע מאד ממה שקורה בחוץ לארץ והנופשים בחו"ל נוטים לשלב אטרקציות רבות בימי החופשה שלהם מזה זמן מה, במיוחד אם מדובר בחופשת צימרים במקומות מבודדים יחסית מהעיר. אז לקח אומנם כמה שנים טובות אבל בד בבד עם פריחת ענף הצימרים נולדו להן עוד ועוד אטרקציות איכותיות להנאת האורחים.
בהרבה מהמקרים בעלי האטרקציות הם גם בעלי הצימרים או קרובי משפחה שלהם מכאן שאורחי הצימרים זוכים למחירים מיוחדים שמפתים אותם ללכת, להשתתף ולהפיץ את הבשורה על העונג שחוו בישיבה הבאה במשרד או באירוע המשפחתי הבא. כך עוברות להן שמועות על אטרקציות איכותיות מפה לאוזן והמשתתפים לא מפסיקים להגיע.
• תחרות מביאה להוזלה – ענף האטרקציות בארץ הוא ענף תחרותי מאד. מדינת ישראל היא מדינה קטנה ובכל שטח נתון יש לפחות מספר מפעילי אטרקציות הפועלים במקביל, כולם מתחרים על ליבם של אותם נופשים ולפיכך הם חייבים להציע הצעות משתלמות יותר והנופש מרוויח השתתפות באטרקציות מדליקות במחירים שווים לכל נפש ונגישים לכל כיס.
• עלייה משמעותית ברמה – הנופש הישראלי לומד ולומד מהר, הוא טייל בעולם, ראה דברים ויודע כיצד אטרקציות צריכות להרגיש. עם חדירותן לשוק הישראלי המתין להן קהל רעב וביקורתי שדרש איכות וכתוצאה מכך הרמה הכללית של האטרקציות בישראל היא גבוה ביותר ונמצאת בסימן עליה מתמיד.

סוגי אטרקציות
כנראה שהאסוציאציה הראשונה שעולה לאנשים בראש לשמע המילה אטרקציות הם רכבי השטח הסוערים בדרכים מהירות אבל יריעת האטרקציות הרבה יותר רחבה מכך.
אכן ישנן אטרקציות שמיועדות לחובבי האדרנלין והריגושים, אטרקציות כמו רכיבה על סוסים, מסעות גיפים, צניחה וטיולי טרקטורונים אך יחד עם זאת ישנן גם אטרקציות שונות המיועדות לאוהבי הטיולים כמו למשל שמורות טבע מרהיבות, סיורים מודרכים בפינות חמד שונות, אתרים ארכיאולוגים ועוד. סוג נוסף של אטרקציות הן אטרקציות בעלות גוון תרבותי כלשהו כמו מוזיאונים, סדנאות אומן, גלריות יפיפיות וכו'.
ישנן גם אטרקציות הפונות אל חוש הטעם והריח כמו למשל מסעדות איכותיות ובתי קפה קסומים ואטרקציות שנועדו ליצירת ריגוש קבוצתי כמו משחקי הפיינטבול, אולמות באולינג ועוד לא הזכרנו את פארקי השעשועים ופארקי המים.
די ברשימה מייצגת זו על מנת לראות כי מדובר במבחר באמת מגוון המאפשר לכם חופש בחירה מוחלט.