• בראשית
אם אתם מחפשים דרך מעניינת לשלב את הטבע בחופשה שלכם בהחלט כדאי לכם לקפוץ לביקור ב-"בראשית" חזון שאפתני ביותר שהחל משנת 2005 קורם לו עור וגידים וכיום חולש על יותר מ-30% מתצרוכת הפירות הישראלית. מרכז בראשית הוא למעשה שילוב כוחות של "פירות גולן" ו-"פרי פסגות" שני בתי אריזה מתקדמים ביותר שהחליטו להחזיר עטרה ליושנה ולגדל את הפירות שלהם אצל טובי המגדלים בשיתוף עם אגרונומים מקצועיים תוך שימוש שבטכנולוגיות מתקדמות ביותר, כל זאת בכדי להעצים את נוכחותם של הפירות השונים ולהחזיר להם את המראה, המרקם וכמובן את הטעם הטבעי.
פעילויות בבראשית המדריכים של "בראשית" ישמחו לקחת אתכם לסיור מרתק של שעה בין האתרים השונים, לספר לכם על פירות קסומים ומאד לא ישראלים כמו הקיווי והליצ'י עד לפירות שיש בכל בית ישראלי כמו התפוחים, האגסים והנקטרינות. במסגרת הסיור תוכלו לטעום, להריח, לגעת, להתרשם מחדרי הקירור, תהליכי המיון המתקדמים, תאי האחסון המבוקרים ועוד. כל זאת בליווי הסברים והדרכה מלאה שמערבת כל החושים בחוויה לימודית, מרתקת וסוחפת. במיוחד לאור הלהט שמוביל את החלום המבורך הזה. *כדאי להתקשר קודם לכן ולברר אילו פירות מגיעים למקום.
* אורך הסיור כארבעים וחמש דקות.
"בראשית" הוא מקום נפלא להיזכר בטעם של פעם, ללמוד איך הקדמה יכולה להמשיך ולהוביל קדימה מבלי לפגוע באיכויות המקוריות של כל פרי ופרי וליהנות ממסע מתמשך אל האיכות הטבעית שמושכת אליה שפים, ייננים ומביני דבר מכל הארץ. כמו כן תוכלו ליהנות מהחנות שפועלת במקום בה תמצאו מבחר מדהים של פירות טריים, תוצרת מקומית מהגולן והגליל, יינות איכותיים ועוד. ולרעבים ביניכם מחכה מסעדה המתמחה בארוחות צהריים משגעות ליחידים, משפחות וקבוצות בתיאום מראש.