נופש בקיבוצים

 
אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בכל חופשה היא היכולת לקבל את כל מה שרוצים במקום אחד…

נופש בקיבוצים
היתרון המדהים של נופש בקיבוצים היא הסמיכות של הכול. נופש בקיבוצים נותן לכם ליהנות מכל היתרונות של חופשה איכותית בשטח קטן יחסית, מעין כפר נופש גדול שמציע פסטורליות קוסמת, טבע ירוק, מדשאות מטופחות, אווירת שקט ורוגע יחד עם בריכה, מגרשי ספורט, פינות מנגל ומתקני שעשועים ואיך אפשר לשכוח את פינת החי, הרפת ועוד המון הפתעות, הכול במסגרת אותו קיבוץ.

נופש בקיבוצים יוצר את האפשרות לטעום מסגנון חיים אחר מזה שיש בעיר יחד עם ההנאות הקטנות שיש בחופשה משפחתית או חופשה זוגית רומנטית. הקיבוצים כבר מזמן צמצמו פערים עם העיר בהמון מובנים ואחד מהם היא איכות הצימרים. נופש בקיבוצים מציע היום גם צימרים יוקרתיים ביותר שנהנים מהקרבה אל הקיבוץ ומאפשרים לנופשים בהם להנות מעולם של פינוק.

משפחות רבות יותר ויותר בוחרות דווקא חופשת נופש בקיבוצים בגלל מספר סיבות:

נופש בקיבוצים מאפשר לכל המשפחה לבלות זמן איכות יחד כשאף אחד מבני המשפחה לא רחוק מידי או נמצא במתחם מבודד.
נופש בקיבוצים מציע המון אטרקציות לילדים, לצעירים ולמבוגרים יותר, מעבר לשעות הנאה בבריכה תוכלו למצוא גן שעשועים מטופח, מרכזי קניות, מסלולי טיול קרובים ובלא מעט קיבוצים ישנן גלריות ובתי קפה מקומיים.
נופש בקיבוצים יכול לאפשר לכם ליהנות מאטרקציות שפשוט אי אפשר למצוא בשום מקום אחר- ביקור בחליבה, סיור באורווה, רכיבה על סוסים ועוד.
שפע האפשרויות מכתיב גם שפע של מחירים לבחור מהם. מחיר האירוח על נופש בקיבוצים משתנה מאד בין קיבוץ לקיבוץ כמו גם בין אפשרויות האירוח בקיבוץ עצמו לכן כמעט תמיד תוכלו למצוא נופש בקיבוצים שמתאים לתקציב שלכם.
חופשת נופש בקיבוצים היא אחת הדרכים הייחודיות ביותר לחזור לעולם רגוע יותר, עולם פחות עמוס ונעים בו לא צריך לחשוש מה הילדים עושים ולאן הם הלכו, אפשר פשוט להסתכל עליהם מהמרפסת או ללכת יחש לטיול ברוח הנעימה וליהנות מאוויר נקי, מציוץ הציפורים ומהחיוכים על פני המשפחה כולה.

החיים המודרניים נוטים להשכיח מאיתנו את הצורך בהפסקה. נופש בקיבוצים היא הפסקה אמיתית ומהנה שתבטיח לאחד את המשפחה או אם תרצו, לתת לכם מקום מקסים להתבודד בו, ליהנות מהישן והחדש בבת אחת.