צימרים בירושלים

 
רוצים לצאת לחופשה משחררת במקום מפואר עם כל הפינוקים כולל נוף מקסים שאפשר למצוא רק…
 
לשרה חמו, בעלת הבית וכותבת הספר "שביל הזהב לריפוי הטבעי", יש סיפור חיים מעורר השראה.…
 
עד ממש לא מזמן, ירושלים נתפסה כעיר ששמורה בעיקר לתיירים ולאירועים מיוחדים, בשנים האחרונות מתרחש…
 
במרחק קצר מבית שמש ומהבירה, בחבל ארץ מקסים ומיוחד נמצא מושב זכריה הפורח בה שוכן…

בתוך העיר המופלאה הזאת ובסביבתה מתחבאים צימרים בירושלים שמתמחים ביצירת חוויה ירושלמית אמיתית ונהדרת יחד עם כל היתרונות של צימר איכותי ומסביר פנים.

כמו כל דבר בירושלים גם צימרים בירושלים עושים את זה בדרך שלהם ומציעים פינוק מסוג אחר באווירה ייחודית שיש רק לעיר החשובה ביותר בעולם.

צימרים בירושלים נותנים לאורחיהם ליהנות מאירוח מפואר ויוקרתי בצבעים החמים של העיר, מוטבעים בתוך הנוף שלה עטופים באבן הירושלמית הכול כך מזוהה עם העיר.

ישנם צימרים בירושלים שישימו אתכם ממש במרכז העניינים, סמוך לאזורי בילוי, פאבים ומסעדות, ישנם צימרים בירושלים שבחרו מקומות יותר חבויים בכדי לאפשר לאורחיהם מפלט אינטימי בתוך הקצב המפורסם של ירושלים.

תוכלו ליהנות מהאתרים הרבים הפזורים בכל העיר כל אזור עם אווירה שונה לחלוטין מהאזור הקודמים, בחלק אחד תוכלו למצוא קניונים עמוסים בצד השני את הגנים השלווים של גן סאקר, מצד אחד את סמטאות השווקים התוססות והצבעוניות ומהצד השני סמטאות מוארות ושקטות עם ציוץ ציפורים ברקע. תוכלו כמובן לבקר במקומות המפורסמים שיש לירושלים להציע או פשוט לנשום אוויר הרים צלול כיין ולהירגע.

אי אפשר כמובן לא לדבר על הרב-גוניות של תושבי העיר, דתות, עדות, צבעים הכול נמצא בירושלים אם רוצים למצוא אותו, אין מוקד רוחני שישתווה לה ואף עיר בישראל וגם לא בעולם כולו יכולה להעניק את החוויה הירושלמית לה הוקדשו מדריכי תיירים וספרי קריאה שלמים שלא לדבר על עשרות השירים שנכתבו עליה.

יש משהו בעיר שמכניס את כל המבקרים בה למצב רוח אחר, שונה מהיום יום. עצמם הנוכחות בעיר עושה את זה לאנשים ועכשיו כשיותר ויותר מבקרים חוזרים לחפש חופשת צימרים בירושלים הרמה עלתה אף יותר ככה שכל אחד יכול ליהנות מחופשת צימרים בירושלים מבלי לחשב יותר מידי ולהתענג על תנאים מעולים, עיצוב נעים, כל האבזור שצריך בשביל להרגיש את הפינוק והחופש.

צימרים בירושלים הם מצד אחד אחת החוויות היותר ישראליות שיש, מצד שני יש בירושלים משהו מאוד חו"ל, מין אירופה במזרח התיכון, זו היא חוויה מאד מיוחדת שכדאי לטעום. בין אם מדובר במשפחה המחפשת ליהנות יחד במוזיאונים, תערוכות, או משחקים בפארק או זוג שרוצה להעלם לפינה הקטנה שלהם עם חצר מלאה צמחיה וניחוחות טובים, כול אחד ימצא צימרים בירושלים שיענו בדיוק לצרכיו בתקציב הנוח ביותר.