צימרים במערות

 
אל מול הרים מרהיבים ועמקים פורחים בין הכנרת למושבה הפסטורלית יבנאל נמצאות שלוש המערות היוקרתיות…
 
באזור המופלא שבין צפת לראש פינה, בסמוך להר מירון ולאין ספור פינות חמד מדהימות נמצא…

צימרים במערות
ישראל שופעת צימרים, תוכלו למצוא צימרים מכל סגנון, בכל רמה ובכל גודל, צימרים קטנים ורומנטיים, יחידות משפחתיות, וילות, כפרי נופש ועוד אך ללא ספק, אחת מצורות הצימרים הייחודית ביותר היא צימרים במערות

גם אם כבר הייתם בצימרים בעברם וגם אם לא, צימרים במערות מבטיחים לספק חוויה נדירה באיכויות שלה. חוויה שמאחדת את כל הנוחות המודרנית עם התחושה המופלא של החיים במערה.

באיכותם צימרים במערות משתווים לכל פורמט צימרים אחר וגם כאן תוכלו למצוא רמות שונות ומחירים שונים אבל אפשר לומר כי באופן כללי ברמה של צימרים במערות גבוה למדי, בעלי צימרים שטרחו והשקיעו בעיצוב נדיר כמו מערה לא יתנו לפרטים הקטנים לקלקל את החוויה.

אורחי צימרים במערות ימצאו את כל מה שכולנו מצפים מצימרים טובים: אזורים מרווחים ומעוצבים באסטטיות, מיטות נוחות שכיף לישון בהן ומאד קשה להתעורר, אבזור מלא כולל מיקרו, מקרר, מזגן, DVD, טלוויזיה גדולה, ג'קוזי ועוד בנוסף לכל אלה אי אפשר לשכוח את העיצוב המדהים, קירות הצימר מעוצבים כקירות פנימיים של מערות חמימות ומרווחות. העיצוב מקנה למקום נגיעה שפשוט אי אפשר לייצר בשום צימר אחר.

חשיבה רבה מושקעת בבניית צימרים במערות ואפשר להרגיש אותה בכל פינה בצימר. זוגות יכולים להעביר חופשה רומנטית יוצאת דופן מאירוח צימרים במערות. הכוכים הקטנים שעוצבו לתחושה של פרטיות ואינטימיות, האור המיוחד שמשתקף על הקירות, הבתוליות בחוויה, כל אלה ביחד עם כל הנוחות המתקדמת של המאה ה-21 משתלבים לנופש מושלם מלא אהבה.

לרוב בעלי צימרים במערות ממשיכים את המוטיב גם בחצר מטופחת ופורחת, לעיתים תחכה לכם בריכה תכולה בחוץ לטבול בה בלילות קיץ חמים ויש גם צימרים במערות מקנים לאורחיהם שרותי ספא וטיפולים שונים במקום.

לא קל כל פעם לחשוב על רעיונות מקוריים לנופש, מקום שעוד לא הייתם בו, וויה שלא ידעתם כמוה. צימרים במערות יוכלו לענות על כל הדרישות האלה ולשמר רמת אירוח גבוהה ביותר, גישה טובה ותנאים מעולים. צימרים במערות נותנים לכם לגעת בעבר יחד עם כל ההנאות של ההווה. חוויה של קירבה לטבע, קירבה אחד השני וקירבה לעצמכם.